Dobra organizacja przestrzeni w naszych mieszkaniach to nie tylko kwestia podejścia – to również możliwości, jakie daje nam nasze mieszkanie. Szukając metod na lepsze zarządzanie przestrzenią i znalezienie dodatkowego miejsca na przechowywanie przedmiotów warto wybrać szafy na zamówienie. Czym szafy tego typu różnią się od gotowych produktów dostępnych w sklepach?

Szafy na zamówienie jako idealne uzupełnienie przestrzeni

Wnęki i skosy to realne problemy współczesnego budownictwa. Na szczęście dzisiaj ukrycie czy zabudowanie takich elementów nie sprawia żadnego problemu. Szafy na zamówienie to rekomendowane rozwiązanie, kiedy chcemy w sposób funkcjonalny urządzić nasze mieszkanie, a jednocześnie szukamy sposobu na to, aby podnieść jego estetykę. Zaletą szaf na wymiar jest bez wątpienia to, że producenci zaproponują nam praktycznie nieograniczone rozwiązania związane z materiałami czy akcesoriami. Dzięki temu bez trudu wpiszemy taką szafę w już zaaranżowane wnętrze!

Szafy na zamówienie to cenione i chętnie wybierane rozwiązanie, które pozwoli na lepsze zarządzanie przestrzenią – mówią pracownicy marki Rega Meble, firmy z Bielska-Białej, specjalizującej się w tworzeniu szaf na wymiar. Szafy tego typu pozwolą na zabudowanie wnęk aż po sufit i wykreowanie dostatecznie dużej przestrzeni na przechowywanie ubrań, ale też pościeli, kołder, koców. Wnętrze szafy będzie zaprojektowane tak, jak sobie tego życzymy – włącznie z ilością i wysokością półek, ilością szuflad. 

Stwórz szafę, która będzie cieszyć oczy

Szafy na zamówienie tworzone są zgodnie z naszymi potrzebami, ale i oczekiwaniami. Możemy zadecydować, czy szafa będzie wykonana z klasycznych płyt laminowanych czy lakierowanych – do wyboru mamy również naturalne lite drewno, płyty fornirowane. Chcąc wyróżnić naszą szafę możemy tez wybrać dekory, lustra, zdobienia. 

Comments are closed.