Lato warto spędzić blisko natury i słońca. Dysponując tarasem czy ogrodem, możliwe jest wykreowanie przestrzeni odpowiedniej do relaksu. Zestawy wypoczynkowe ogrodowe pozwolą na zaaranżowanie przestrzeni dopasowanej do konkretnych potrzeb – jakie komplety proponują topowi projektanci?

Zestawy wypoczynkowe ogrodowe z rattanu

Meble rattanowe są jednymi z najbardziej poszukiwanych – są eleganckie, wpisują się w nowoczesne trendy, zaskakują trwałością. Zestawy wypoczynkowe ogrodowe z rattanu tworzone są ręcznie – oznacza to, że każdy mebel jest unikatowy! Rattan wykorzystywany do produkcji tych mebli pozyskiwany jest w sposób etyczny z plantacji o zrównoważonym rozwoju. W praktyce oznacza to, że podczas tworzenia mebli środowisko naturalne nie jest degradowane. Klasyczne meble rattanowe wspaniale wpiszą się w aranżacje angielskie i prowansalskie, natomiast nowoczesne krzesła z rattanu rewelacyjnie prezentować się będą z nowoczesnymi stołami z drewnianymi blatami. Uzupełnieniem dla mebli rattanowych są eleganckie, rattanowe lampiony, które stworzą wyjątkową atmosferę po zmroku.

Nowoczesne zestawy wypoczynkowe ogrodowe z technorattanu

Meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych – przekonują projektanci. Takie zestawy wypoczynkowe ogrodowe odznaczają się doskonałą jakością wykonania, wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz elegancją. W kolekcjach technorattanowych znaleźć można meble odpowiednie zarówno do ogrodów, jak i na tarasy – sofy narożne, leżanki ogrodowe, fotele i krzesła, eleganckie stoliki kawowe. Uzupełnieniem kolekcji są skrzynie ogrodowe z technorattanu oraz donice. Meble technorattanowe na długi czas zachowują doskonały wygląd – włókno technorattanowe nie płowieje i nie wchłania kurzu.

 

 

Comments are closed.

ela.pl -satori.org opensource.com