Nowoczesne wnętrza charakteryzuje wykorzystanie trwałych materiałów, prawidłowe doświetlenie, ale też optymalne wykorzystanie przestrzeni. Szukając pomysłów na zaaranżowanie mieszkania czy domu, warto wybrać szafy na zamówienie – pozwolą one na lepsze zarządzanie miejscem i zachowanie porządku na wysokim poziomie.

Praktyczne szafy na zamówienie w naszych domach

Szafy na zamówienie są dzisiaj jednymi z najchętniej wykorzystywanych elementów aranżacji przestrzeni. Szafy takie mogą być idealnie dopasowane do już istniejącej aranżacji, mogą być też zaprojektowane zgodnie z oczekiwaniami klienta i być niepowtarzalnym meblem. Nowoczesne szafy na zamówienie tworzone są z materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia czy ścieranie – projektanci proponują płyty meblowe laminowane, lakierowane, lite drewno, ale też płyty z fornirami. Atutem szaf jest również możliwość zabudowania ich aż pod sam sufit, co pozwoli na uzyskanie jeszcze większej ilości miejsca. Szafy na zamówienie to również idealne rozwiązanie, kiedy w mieszkaniu znajdują się problematyczne wnęki czy skosy – podpowiadają projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu szaf na wymiar. Dzięki szafom takie problematyczne przestrzenie zostaną ukryte lub wykorzystane!

Szafy na zamówienie od projektu aż po montaż

Jak tworzone są szafy na zamówienie? Pierwszy krok to oczywiście dokładne wymierzenie miejsca, gdzie szafa ma stanąć. Istotna jest współpraca projektanta z klientem – musza oni wspólnie zadecydować o ułożeniu półek, szuflad, schowków. Ważne jest też wybranie akcesoriów, takich jak zawiasy, prowadnice. Po wprowadzeniu poprawek oraz zaakceptowaniu projektu, do pracy zasiadają stolarze. Ostatnim etapem realizacji zamówienia jest montaż szafy w domu klienta.

Comments are closed.