Znane powiedzenie, jak dbasz, tak masz, odnosi się również do samochodu. To, w jakiej kondycji jest jednostka napędowa i wygląd karoserii zależy głównie od nas. Dlatego warto stosować najlepsze środki do pielęgnacji auta i oleje wysokiej jakości do silnika. Co ważne, regularna jego wymiana poprawia parametry i kulturę jego pracy. W sklepie motoryzacyjnym DbamToMam.pl, znajdziesz wiele produktów, które pomogą Ci w dbaniu o samochód. To przede wszystkim oleje, kosmetyki, płyny czy filtry od najlepszych na rynku producentów. Przeczytaj artykuł z naszymi propozycjami.

Jaki olej do silnika wybrać? Sklep DbamToMam.pl poleca oleje ceramiczne

Oleje ceramiczne silnikowe wykorzystują innowacyjną technologię, która pozwala na osiąganie najlepszej wydajności pojazdu. To połączenie baz olejowych i dodatków z komponentami nano ceramicznymi sprawia, że skutecznie tworzą one barierę ochronną dla jednostki napędowej, znajdującej się pod maską samochodu. Pozwala to na wydłużenie jej pracy i ogólną sprawność elementów silnika. Oleje ceramiczne powodują oszczędności, poprzez zmniejszenie zużycia paliwa i minimalizują negatywny wpływ na środowisko. Różnica między olejami ceramicznymi a klasycznymi jest taka, że te pierwsze mają lepsze właściwości smarne, co jej istotnie ważne dla silnika. Zobacz ich pełen przegląd na https://dbamtomam.pl/69-oleje-silnikowe-ceramiczne

Środki do pielęgnacji samochodu – najlepsze marki chemii i kosmetyków dostępne na DbamToMam.pl

Sklep internetowy https://dbamtomam.pl/ pomoże Ci zadbać o swój pojazd. Wszystkie produkty znajdziesz w jednym miejscu, abyś mógł się skupić na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Jeśli chcesz, aby karoseria Twojego samochodu była w jak najlepszej kondycji, koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą sklepu. Środki do pielęgnacji auta w postaci szamponów, zmywaczy, konserwacji plastików, polerowania metalu lub chemii do mycia silnika są na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do zakupów na DbamToMam.pl!

 

Comments are closed.

gesduo.com icfm.org earchmarket24.com