Witryna kuchenna ma w sobie ogromną moc. Nie wszyscy są w stanie dostrzec urok tego prostego mebla. To jeden z takich mebli, który może nam służyć przez wiele lat. Tylko trzeba zwrócić uwagę na odpowiednią jakość i solidność wykonania.

Biała witryna kuchenna

Jeżeli chodzi o kolorystykę, to najczęściej występująca w domach jest ta witryna, która ma kolor biały. Jest to na tyle uniwersalny kolor, że można dopasować go do zestawu meblowego, który jest w zupełnie innym odcieniu. Bardzo ciekawy kontrast, który pozwoli w odpowiedni sposób wyeksponować witrynę. Takie kontrastowe zestawienia są bardzo modne w obecnych czasach. Chociaż trzeba uważać, żeby nie przesadzić. Zestaw mebli przykładowo w jednym kolorze i do tego witryna w innym odcieniu będzie się ciekawe prezentować. Im większa liczba odcieni, tym większy powstanie chaos i nieporządek. Efekt będzie odwrotny od zamierzonego.

Ozdoba dla domu

Witryna kuchenna może stać się nie lada ozdobą dla domu. Wystarczy tylko zadbać o odpowiednia ekspozycję rzeczy, które będą w jej środku. Najefektywniej będzie prezentować się tam szkło lub porcelana. Kieliszki do wina/szampana, zdobione szklanki z talerzami – bardzo dobra propozycja, jeśli chcecie zyskać ciekawą ozdobę do domu. Z jednej strony witryna będzie pełnić funkcję miejsca do przechowywania kieliszków (z których i tak na pewno korzystać będziemy). Z drugiej strony nie będziemy musieli inwestować w żadne inne ozdoby, ponieważ witryna sama w sobie będzie przyciągać uwagę i dobrze się prezentować. 

Comments are closed.