Wykreowanie nowoczesnej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu jest dzisiaj naprawdę proste. Olbrzymia ilość kompletów meblowych oraz dodatków sprawia, że możliwe jest zaaranżowanie miejsca idealnie dopasowanego do naszych potrzeb. Lampa ogrodowa wisząca to propozycja na niebanalną dekorację, ale też element, bez którego nie obędziemy się latem!

Lampa ogrodowa wisząca jako uzupełnienie przestrzeni

Stworzenie wygodnej strefy relaksu nie wymaga wiele trudu – konieczne okażą się wygodne meble, dodatki. Wśród najchętniej wybieranych mebli króluje sofa ogrodowa, którą warto zestawić z niskim i szerokim stolikiem kawowym. Przestrzeń warto zaaranżować w taki sposób, aby mogli z niej korzystać wszyscy domownicy. Kiedy zaś miłe popołudnie zmieni się w wieczór, przestrzeń oświetli lampa ogrodowa wisząca.

Lampy ogrodowe stanowią praktyczny dodatek, który wpłynie na odbiór przestrzeni. Solarna lampa ogrodowa wisząca to jedna z ciekawszych propozycji. Lampy takie tworzone są z myślą o wygodzie, ale też ekologii: mogą być one ładowane na dwa sposoby – poprzez kabel USB, jak również energię słoneczną. Lampy solarne świecą w kilku trybach, co pozwala na kontrolowanie zużycia energii oraz dopasowanie intensywności światła do własnych potrzeb.

Lampa ogrodowa wisząca z rattanu

Oryginalna alternatywą dla nowoczesnych lamp solarnych jest lampa ogrodowa wisząca wykonana z naturalnego rattanu. Lampy takie tworzone są ręcznie – to sprawia, że każda z nich zachwyca wspaniałym wyglądem. Rattan pozyskiwany do tworzenia lamp pochodzi wyłącznie z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że pozyskiwanie rattanu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Lampy ogrodowe rattanowe doskonale wyglądać będą w aranżacjach w stylu boho czy też ogrodach prowansalskich.

Comments are closed.