Zabiegi w salonach kosmetycznych bywają drogie, jednak coraz więcej kobiet i mężczyzn decyduje się na wizytę w profesjonalnym gabinecie. Nowoczesne terapie estetyczne są skuteczne niemal natychmiast. Systematyczne zabiegi sprawią, że cera będzie wyglądać zdrowo i młodziej. Czasami nawet kilka wizyt w salonie kosmetycznym może zdziałać cuda. Sklep PCZK ma wszystko to, co potrzebuje salon kosmetyczny na najwyższym poziomie, aby zainteresować swoją ofertą klientów. Przekonaj się, jaka aparatura kosmetyczna będzie przewagą na rynku.

Wielofunkcyjne urządzenia to podstawa wyposażenia salonu kosmetycznego

W naszym kraju, w sposób profesjonalny, dystrybucją i sprzedażą urządzeń do salonu kosmetycznego zajmuje się zaledwie kilka firm. Natomiast w Internecie możemy znaleźć wiele z nich, które pochodzą z rynku azjatyckiego, będące nawet kilka razy tańsze. Jednak są to sprzęty gorszej jakości. Wyposażenie gabinetów kosmetycznych dzięki PCZK, zapewni Tobie najnowocześniejszą technologię, która posiada niezbędne certyfikaty medyczne i skuteczność potwierdzoną badaniami klinicznymi. Dodatkowo, klienci mogą skorzystać z bezpłatnego pokazu sprzętu w salonie kosmetycznym, na którym omawiane są parametry techniczne urządzeń i zaprezentowanie ich działania.

Urządzenia do karboksyterapii od PCZK

Jedną z ciekawych propozycji, jest urządzenie do karboksyterapii. Ten rodzaj terapii oparty jest na dwutlenku węgla, który zwiększa ciśnienie w okolicy komórek tłuszczowych. W ten sposób dotleniane są nasze tkanki, co wpływa na mikrocyrkulację, odżywienie i poprawia się kondycja ów tkanek. A jakie są tego efekty? Otrzymujemy redukcję cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, blizn oraz cieni pod oczami. Zabiegi karboksyterapii są w pełni bezpieczne dla człowieka i nie niosą ze sobą ryzyka powikłań. Więcej o działaniu tego urządzenia, przeczytasz na https://www.pczk.com.pl/urzadzenia-hi-tech/urzadzenia-do-medycyny-estetycznej/urzadzenia-do-karboksyterapii.html

 

Comments are closed.