Poprzez dobranie odpowiedniego oświetlenia tarasu możemy nie tylko poprawić nasz komfort odpoczynku, ale też nadać przestrzeni wyjątkowego charakteru. Wśród licznych propozycji producentów warto zwrócić uwagę na produkty takie jak lampa bambusowa. Nowoczesne oświetlenie zaskoczy nas trwałością i oryginalnością form czy designem. 

Lampa bambusowa – oryginalne oświetlenie tarasowe

Szukając oświetlenia na taras zaaranżowany w stylu prowansalskim czy rustykalnym warto wybrać lampy bambusowe. Tego rodzaju lampy tworzone są w całości z naturalnego bambusa, pozyskiwanego z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Poprzez odpowiedni splot oraz ciekawy projekt w ręce klienta trafia produkt, który zachwyca i cieszy oczy. Lampa bambusowa nie ma wbudowanego oświetlenia, może być jednak instalowana na gwintach z klasycznymi żarówkami – w ten sposób stworzymy oryginalne oświetlenie w formie lampionów na tarasie czy w ogrodzie. Lampiony z delikatnym oświetleniem sprawią, że otoczenie nabierze wyjątkowej oprawy, a każda chwila spędzona blisko natury będzie wyjątkowa. 

Lampy solarne – ekologiczne i nowoczesne!

Chcąc oświetlać ogród czy taras w sposób nowoczesny i ekologiczny wybierzmy lampy solarne – lampy tego typu mogą być ładowane zarówno poprzez kabel USB, jak i promienie słoneczne. Dzięki pracy w trzech trybach możemy zadecydować, z jaką intensywnością świeci lampa i jak szybko zużywana jest bateria – pozwoli to też na budowanie odpowiedniej atmosfery podczas spotkań w gronie znajomych czy we dwoje. Lampy posiadają aluminiowy stelaż malowany proszkowo: dzięki zastosowaniu takiej technologii lampa jest zabezpieczona przed wilgocią oraz korozją. Lampy solarne możemy ustawić wzdłuż ścieżek ogrodowych, gdzie pozwolą one na bezpieczniejsze przemieszczanie się. Mogą być one też elementem wystroju balkonu. 

Comments are closed.