Przygotowywanie posiłków to nasza codzienność – warto dbać o to, aby były one wartościowe, dopasowane do naszych gustów i pełne świeżych warzyw i owoców. Szukając inspiracji na nowe dania nie zapominajmy, że sukces kulinarny zależy nie tylko od produktów, ale również od garnków oraz patelni. Jakie rozwiązania kuchenne proponują nam współcześnie producenci?

Garnki, które umilą gotowanie!

Elementem, którego nie może zabraknąć w naszych kuchniach, są garnki. Wśród dostępnych obecnie propozycji prym wiodą garnki ze stali nierdzewnej 18/10, która nie tylko zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci i rdzą, ale również przed wysokimi temperaturami oraz odkształcaniem. Garnki stalowe posiadają dna uzupełnione o specjalne dyski – dzięki nim możliwe jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz, szybsze przygotowanie potraw, jak i zmniejszenie zużycia energii. Nowoczesne garnki uzupełniono również o liczne dodatki, takie jak pokrywki ze szkła hartowanego, lejki, cedzaki, wewnętrzne miarki do odmierzania płynów. Garnki tego typu nadają się do używania na wszystkich rodzajach kuchenek. 

Zestaw sztućców – co proponują projektanci?

Na naszych stołach nie może zabraknąć sztućców – wybierając zestaw sztućców pamiętajmy o tym, aby był on dopasowany do naszych potrzeb i estetyki. Producenci proponują nam komplety odpowiednie dla 6, 12 czy 18 osób, a sztućce tworzone są z trwałej stali nierdzewnej. Sztućce zdobione są zgodnie z najnowszymi trendami, jednak bez trudu znajdziemy również komplety nawiązujące do klasycznego designu. Tak duża różnorodność pozwoli nam na wybranie kompletu, który spełni nasze oczekiwania i pozwoli jeść znacznie wygodniej. Sztućce oferowane w kompletach są odpowiednio profilowane oraz wyważone, by jedzenie było przyjemnością.

Comments are closed.