Jak podnieść estetykę stołu i jakość codziennych posiłków? Okazuje się, że nie trzeba wiele – najlepszym rozwiązaniem są nie tylko dobre dania, ale również sztućce dopasowane do naszych potrzeb. Zestaw sztućców to element, którego nie może zabraknąć w naszym domu – współcześnie topowi producenci proponują nam wiele interesujących kompletów, które z pewnością nas zachwycą!

Zestaw sztućców z trwałych tworzyw

Współcześnie najbardziej pożądany zestaw sztućców to ten wykonany ze stali nierdzewnej 18/10. Tworzywo to jest chętnie wykorzystywane w naszych kuchniach – producenci wykorzystują stal do tworzenia wysokiej jakości garnków kuchennych, ale też ostrzy noży. Stal nierdzewna tego typu nie odkształca się, nie jest podatna na działanie wilgoci, pojawianie się ognisk korozji. Stal to idealne rozwiązanie, kiedy szukamy rozwiązań wysokiej jakości i w rozsądnej cenie. Zestaw sztućców z tego tworzywa bez obaw możemy czyścić w domowych zmywarkach. Zagadnieniem niezwykle istotnym jest profilowanie i wyważenie sztućców – elementy kompletu powinny wygodnie i stabilnie leżeć w naszych dłoniach i umożliwiać komfortowe spożywanie posiłków. Na stronie gerlach.pl znajdziemy wiele interesujących kompletów – warto zwrócić uwagę na eleganckie zdobienia. Designerzy i projektanci proponują nam zestawy zdobione zarówno w sposób klasyczny, z wykorzystaniem motywów florystycznych czy ornamentów, jak i nowoczesne wzornictwo, oparte na frezach i możliwości wysmuklania rękojeści sztućców. 

Zestaw sztućców dla każdego

Olbrzymia oferta najlepszych producentów nie kończy się na kompletach składających się z 24, 48 czy 68 elementów. W ich ofercie znajdziemy również sztućce dedykowane dzieciom – są one nieco mniejsze, aby idealnie leżały w małych rączkach. Sztućce takie zdobione są nierzadko postaciami ze znanych bajek. 

Comments are closed.