Przydomowa przestrzeń to najlepsze miejsce na zaaranżowanie miejsca do wypoczynku, relaksu, spotkań w gronie znajomych czy do podawania posiłków. Nie musimy dysponować wielkim ogrodem, aby zaprojektować go zgodnie z naszymi potrzebami. Kluczem są odpowiednie meble id dodatki takie jak donice w ogrodzie. Jakie donice wybrać, aby dopełniały one otoczenie?

Donice w ogrodzie – wystrój z meblami technorattanowymi

Wśród najchętniej kupowanych mebli ogrodowych wymienia się komplety technorattanowe – i nie powinno to dziwić. Nowoczesne meble technorattanowe zaskoczą zarówno pod względem designu, jak i wysokiej odporności na uszkodzenia. Włókno technorattanowe nie chłonie brudu, wilgoci, nie traci swojego oryginalnego koloru nawet po wielu latach ekspozycji na promieniowanie UV. W kolekcjach technorattanowych, poza meblami, znajdziemy również donice. Takie donice w ogrodzie z pewnością sprawią, że przestrzeń stanie się bardziej spójna, estetyczna. Technorattanowe donice w ogrodzie to propozycja dla osób pragnących urządzić przestrzeń w stylu minimalistycznym, rustykalnym czy prowansalskim. Donice w ogrodzie wykonane z technorattanu będą prezentować się idealnie wypełnione sadzonkami lawendy, goździków czy jaskrów. W wysokich donicach możemy posadzić rośliny pnące lub zwisające. 

Donice w ogrodzie – cementowe donice

Ciekawą propozycją na donice w ogrodzie są doniczki wykonane z cementu. Takie nowoczesne wzornictwo cenione jest przede wszystkim przez miłośników natury, ale i minimalizmu. Cement wykorzystany do produkcji donic sprawia, że produkt jest wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne, zabezpieczony przed działaniem wilgoci. Doniczki cementowe są masywne, przez co bez trudu utrzymają i większe rośliny – dzięki cementowym donicom stworzymy np. naturalny, zielony mur z niskich tuj. 

Comments are closed.